Услуги адвоката
Viber whatsapp
advokat.kiev.0681682828@gmail.com

Аудит (аудиторські послуги, послуги аудитора)

Що таке аудит бухгалтерської (фінансової) звітності в класичному розумінні цього слова? В результаті аудиторської перевірки аудитор видає висновок про достовірність звітності у всіх істотних моментах і відповідно господарських операцій чинному законодавству. Цей документ називається аудиторським висновком.

Такий висновок (аудиторський), видане незалежним експертом (аудитором), дозволяє зацікавленій особі (власнику, потенційному інвестору, контролюючим органам) отримати розумну впевненість в достовірності поданої звітності.

Тобто, отримати впевненість у тому, що активи і пасиви, зазначені в балансі підприємства, дійсно в наявності і вартість їх відповідає реальності, податки сплачені, діяльність законна і прибутку (або збитків) реальні.

Звичайно, аудитор - індивідуальний підприємець, не зможе перевірити велике підприємство, наприклад ZAZ або УкрДор, однак невелике підприємство, вимушене законодавством проводити обов'язковий аудит, отримає від індивідуального підприємця крім необхідного аудиторського висновку, ще багато корисної інформації.

В ході надання аудиторських послуг будуть запропоновані:

  • докладний звіт з описом всіх допущених порушень;
  • рекомендації щодо виправлення виявлених помилок;
  • аналіз ефективності роботи підприємства та рекомендації щодо її підвищення.

Уклавши договір на послуги аудитора з індивідуальним підприємцем, ви будете впевнені, що всю перевірку проведе обраний (рекомендований) фахівець, професіоналізм, якого підтверджено атестатом Міністерства фінансів і рекомендаціями колег-бізнесменів, а не випадкові помічники та асистенти. Професіонал, провівши перевірку і зібравши інформацію в одних руках, зможе професійно оцінити стан вашого підприємства.

Додам, що аудитор-індивідуальний підприємець несе персональну відповідальність за якість виконаної роботи, в разі неякісного надання аудиторських послуг ризикує в першу чергу своєю репутацією, яку відновити (на відміну від наявності грошових знаків) іноді буває неможливо.

Аудит в перекладі з латинської (audio) -Слухай. Я почую пульс вашого бізнесу.